STOL, "Modell 65", Alvar Aalto, Artek, 1900-talets andra hälft.

119358. STOL, "Modell 65", Alvar Aalto, Artek, 1900-talets andra hälft.

Svartmålad björk.

Senare bemålning, smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svartmålad björk.

Antal besök: 1 159