CATARINA GÖTH. Vinflaska. Färglitografi. Signerade och dedikerade.

119349. CATARINA GÖTH. Vinflaska. Färglitografi. Signerade och dedikerade.

Båda 61x46 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Båda 61x46 cm.

Antal besök: 1 301