TAKARMATUR, gullackerad plåt, 1970-tal.

119335. TAKARMATUR, gullackerad plåt, 1970-tal.

design Carl Thore, diameter 34 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 1 211