HERRARMBANDSUR, Omega, svart urtavla, 1940/50-tal.

119281. HERRARMBANDSUR, Omega, svart urtavla, 1940/50-tal.

Diameter utan kronan 37 mm.

Bruksslitage, urtavla med krackelyr, rost. Spricka samt repor i glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter utan kronan 37 mm.

Antal besök: 5 166