SPEGELBYRÅ tidigt 1900-tal.

119090. SPEGELBYRÅ tidigt 1900-tal.

4-lådig valnöt,med ljusarmar och fasettslipad spegel.Längd 108, bredd 52, höjd 125 cm.

Fläckar på skivan,för övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 137