DAMARMBANDSUR, 18k guld, Omega, Quartz, 1900-tal.

119028. DAMARMBANDSUR, 18k guld, Omega, Quartz, 1900-tal.

Diameter uran kronan 23 mm.

Bruksslitage, gravyr på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter uran kronan 23 mm.

Antal besök: 1 512