KANDELABRAR, ett par, tenn, Just Andersen, Danmark, 1930.

118886. KANDELABRAR, ett par, tenn, Just Andersen, Danmark, 1930.

För tre ljus vadera. Höjd ca 22,5 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och repor.

Antal besök: 1 466