OKÄND KONSTNÄR. Blomsterstilleben, akvarell, signerad samt dat 1893.

118834. OKÄND KONSTNÄR. Blomsterstilleben, akvarell, signerad samt dat 1893.

Sign Cathe Heyerdahl samt dat 1893. Mått innanför passepartout ca 23 x 44 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad.

Antal besök: 1 325