Auktionshuset Kolonn
Keramik & Porslin
Europeiskt
GOLVVAS, keramik, "Spiral", Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby.
118745. GOLVVAS, keramik, "Spiral", Ingrid Atterberg, Upsala-Ekeby.
Höjd 51 cm.
Slitage, lagningar.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 51 cm.
Slitage, lagningar.
Auktionshuset Kolonn
1 594