KOFFERT, 1800-tal.

KOFFERT, 1800-tal.
118698. KOFFERT, 1800-tal.

I trä med 2 lådor. Handtag beslag och skoningar i metall.
Mått ca 95 x 45 x 50 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
118698. KOFFERT, 1800-tal.

Mått ca 95 x 45 x 50 cm.

Slitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 675