STOL, s.k. göteborgsstol, 1800-talets slut.

118642. STOL, s.k. göteborgsstol, 1800-talets slut.

Lös stoppad och klädd sits.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lös stoppad och klädd sits.

Lagningar.

Antal besök: 1 847