LENNART JIRLOW. "Menu Sofiero Slottsrestaurang Helsingborg 2006". Färglitografi. Signerad L Jirlow och numrerad 75/390.

118637. LENNART JIRLOW. "Menu Sofiero Slottsrestaurang Helsingborg 2006". Färglitografi. Signerad L Jirlow och numrerad 75/390.

30x21 cm
Oramad.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

30x21 cm
Oramad.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 1 763