SKULPTUR, glas, Asta Strömberg/ Rune Strand, Strömbergshyttan.

11861. SKULPTUR, glas, Asta Strömberg/ Rune Strand, Strömbergshyttan.

Dekor av ballerina. signerad Strömberg P200/C885 A Strömberg R. Strand. Höjd 34 cm.

Slitage i form av repor på undersida. Blyerts på kvinna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 189