SNURRFÅTÖLJ, Göte-möbler, Nässjö, 1970-tal.

118617. SNURRFÅTÖLJ, Göte-möbler, Nässjö, 1970-tal.

Fyrdelad fot. Brun/rött konstskinn.

Bruksslitage, nackkudden med smärre skador vid upphängningsbandens fäste.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 753