SALVADOR DALI. Litografi, "The Chevaliers proposal" ur sviten Three Plays av Marquis de Sade, Signerad och numrerad 24/J.

118575. SALVADOR DALI. Litografi, "The Chevaliers proposal" ur sviten Three Plays av Marquis de Sade, Signerad och numrerad 24/J.

"The Chevaliers proposal" ur sviten Three Plays av Marquis de Sade. 50 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 10 873