SKÅLAR MED HÄNKLAR, 4 st, porslin, målad dekor av blommor, Dresden samt Royal Copenhagen, 1900-tal.

11853. SKÅLAR MED HÄNKLAR, 4 st, porslin, målad dekor av blommor, Dresden samt Royal Copenhagen, 1900-tal.

Höjd 10 - 16 cm.

Royal Copenhagen med lagade hänklar.
Mindre blomnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 - 16 cm.

Mindre blomnagg.

Antal besök: 1 101