FLAKONG, glas, Salviati, Italien, signerad samt etikettmärkt.

118539. FLAKONG, glas, Salviati, Italien, signerad samt etikettmärkt.

Klarglas med blå dekor.
Höjd inkl propp ca 11 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klarglas med blå dekor.
Höjd inkl propp ca 11 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 1 337