NÄSDUKSSKÅLAR 2 st, glas, Venini Murano Italien, sign.

118531. NÄSDUKSSKÅLAR 2 st, glas, Venini Murano Italien, sign.

Filigranarbete, klarglas med vit dekor. Höjd ca 7 cm.

Mindre bruksslitage. En skål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 169