KARMSTOL, Thonet-typ, jugend, 1900-tal.

11851. KARMSTOL, Thonet-typ, jugend, 1900-tal.

Klädsel med ljus botten och grön dekor.

Slitage, delvist grovt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 214