SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft.

118519. SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft.

Rektangulär skiva klädd med grönt skinn. Hurtsar med lådor. Längd 123, bredd 61, höjd 76 cm.

Slitage och repor, skinnet på skivan med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 911