GOLVUR, barockstil, Tempus Fugit, ECS Westminister, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

118514. GOLVUR, barockstil, Tempus Fugit, ECS Westminister, Tyskland, 1900-talets andra hälft.

Lod och pendel medföljer. Höjd 214 cm.

Lätt bruksslitage, ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 137