BORD, porslin, PMP, Östtyskland, 1900-talets andra hälft.

118503. BORD, porslin, PMP, Östtyskland, 1900-talets andra hälft.

Vitt, förgyllt och koboltblått porslin. Rund skiva. Stämplat PMP GDR. Diameter 46, höjd 65 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 075