BORD ek, 8-kantigt. tidigt 1900-tal.

118484. BORD ek, 8-kantigt. tidigt 1900-tal.

Spiralsvarvade ben, rika dekorsärningar. Längd70, bredd 70, höjd 70 cm.

Obetydliga ytskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydliga ytskador.

Antal besök: 1 462