FÅTÖLJ med FOTPALL, 1900-talets fjärde kvartal.

118476. FÅTÖLJ med FOTPALL, 1900-talets fjärde kvartal.

Stomme i betsad bok. Blå klädsel. Ställbar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 093