ASK, FAT lackarbeten samt HÅRPRYDNAD, orientaliskt.

118406. ASK, FAT lackarbeten samt HÅRPRYDNAD, orientaliskt.

Ask, lackarbete, längd ca 30 cm.
Skålfat, diameter ca 21 cm.
Hårprydnad med brodyr, längd ca 13 cm.

Slitage, skador, färgbortfall, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skålfat, diameter ca 21 cm.

Antal besök: 950