FRANK STELLA (F.1936). "Sinjerli variation Ia". Offsetlitografi och serigrafi.

118370. FRANK STELLA (F.1936). "Sinjerli variation Ia". Offsetlitografi och serigrafi.

Signerad och daterad F.Stella 77 samt numrerad . Diameter 63 cm, bladstorlek 81 x 107 cm.
Litteratur: Axsom 114.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litteratur: Axsom 114.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 520