FRANK STELLA (F.1936). "Sinjerli variation IIa". Offsetlitografi och serigrafi.

118369. FRANK STELLA (F.1936). "Sinjerli variation IIa". Offsetlitografi och serigrafi.

Signerad och daterad F. Stella 77 samt numrerad 5/100. Diameter 63 cm, bladstorlek 81 x 107 cm.
Litteratur: Axsom 116.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litteratur: Axsom 116.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 2 301