PICNICVÄSKA, 1900-talets mitt.

118355. PICNICVÄSKA, 1900-talets mitt.

32 delar. 4 koppar, 4 störrre fat, 4 mindre fat, 4 skärbrädor. 4 gafflar, 4 knivar, 4 skedar, 2 termosar, korkskruv / kapsylöppnare, 1 burk samt ett skrin.
Bestick märkta "Frimet".

Bruksslitage.
Repor, fläckar.
Rostangrepp på väskans beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bestick märkta "Frimet".

Bruksslitage.
Repor, fläckar.

Antal besök: 1 781