FRANK STELLA (F.1936). "Shards IV". Offsetlitografi och serigrafi.

118340. FRANK STELLA (F.1936). "Shards IV". Offsetlitografi och serigrafi.

Signerad och daterad F. Stella 82 samt numrerad 36/100. 101 x 114 cm.
Litteratur: Axsom 147.

Två smärre revor i nedre marginal. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Litteratur: Axsom 147.

Antal besök: 2 330