HERIBERTO COGOLLO. Färglitografi, signerad och numrerad 23/100.

118316. HERIBERTO COGOLLO. Färglitografi, signerad och numrerad 23/100.

Mandrillkomposition, 43 x 32 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 3 071