SNICKARBÄNK/HYVELBÄNK, 1900-tal.

118243. SNICKARBÄNK/HYVELBÄNK, 1900-tal.

Längd 135, bredd 72, höjd 80 cm.

Omfattande slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 13 144