118238. KARMSTOLAR 1 par, "Jonas Love" Carl Malmsten, brännmärkta.
Trästomme med stoppad sits. Brännmärkta "CM" (på bakbenens insida). Höjd (rygg): 77 cm. Bredd: 69 cm.
Slitage. Lack ställvis nednött. Repor. Smärre slagmärken. Kantband sitter löst och saknas på ställen.