TRAVEKIPAGE ARABIAN urverk, BILLER-BAHN boxare i halv originalkartong urverk, CLOWN rullskridskor batteri och Tupp urverkoch.

118144. TRAVEKIPAGE ARABIAN urverk, BILLER-BAHN boxare i halv originalkartong urverk, CLOWN rullskridskor batteri och Tupp urverkoch.

Travekipagets längd 16 cm. Travekipaget Made in Germany, Biller-Bahn U.S.Zone.

Alla urverk fungerar. Slitage, skador och delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 341