118144. TRAVEKIPAGE ARABIAN urverk, BILLER-BAHN boxare i halv originalkartong urverk, CLOWN rullskridskor batteri och Tupp urverkoch.
Travekipagets längd 16 cm. Travekipaget Made in Germany, Biller-Bahn U.S.Zone.
Alla urverk fungerar. Slitage, skador och delar saknas.