KANDELABRAR, ett par, nysilver, trol England, 1900-tal.

117978. KANDELABRAR, ett par, nysilver, trol England, 1900-tal.

Höjd ca 19 cm.

Slitage, bucklor, något skeva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 19 cm.

Antal besök: 1 163