FOOSBALLBORD, Sportcraft, Python, 2000-tal.

117944. FOOSBALLBORD, Sportcraft, Python, 2000-tal.

Längd 121, bredd 100, höjd 81, spelplan 105 x 57 cm.

Bruksslitage, enstaka handtagsavslut saknas. Enstaka stänger lätt böjda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 831