MODELLBILAR cirka 20 delar. TEKNO, DINKY, WILMER, MATCHBOX, LESNEY, CORGI med flera.

117911. MODELLBILAR cirka 20 delar. TEKNO, DINKY, WILMER, MATCHBOX, LESNEY, CORGI med flera.

Mest 1:43.

Skador, saknade delar och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mest 1:43.

Antal besök: 1 613