PLÅTLEKSAKER mest äldre från Japan och Tyskland. Cirka 15 stycken.

117907. PLÅTLEKSAKER mest äldre från Japan och Tyskland. Cirka 15 stycken.

Stora hinken diameter 22 cm.

Skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stora hinken diameter 22 cm.

Skador och slitage.

Antal besök: 1 126