STOLAR, 4 st, rokoko, 1700-tal.

117855. STOLAR, 4 st, rokoko, 1700-tal.

Lövträ. Skuren dekor. Kopplade ben. Genombruten balusterformad ryggbricka.

Bruksslitage, fläckar, sprickor samt repor. Renoverade samt kompletterade, förstärkningar och lagade med skruv.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 096