MARCEL HENRI EMILIE CHALLULAU. Olja på pannå. Signerad och daterad 1945.

117841. MARCEL HENRI EMILIE CHALLULAU. Olja på pannå. Signerad och daterad 1945.

71 x 51 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

71 x 51 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 1 689