SOFFBORD, "Stockholm", Ikea.

SOFFBORD, "Stockholm", Ikea.
1178044. SOFFBORD, "Stockholm", Ikea.

Fanerat med ek. Underliggande hyllplan. Längd 90. Bredd 90. Höjd 51 cm.

Slitage. Repor och märken. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 17 995