KARMSTOL, rotting, Ikea, 1900-/2000-tal.

1178009. KARMSTOL, rotting, Ikea, 1900-/2000-tal.

Stomme av betsat trä. Rygg och sits av rotting. Höjd 84 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 2 442