PLÅTLEKSAK DIESELMOTOR MED PATER-NOSTER-VERK OROBR GERMANY 1930-tal.

11777. PLÅTLEKSAK DIESELMOTOR MED PATER-NOSTER-VERK OROBR GERMANY 1930-tal.

Längd 28 cm. Tillkommer bilbana med två bilar.

Urverk fungerar på båda, en bil saknar hjul. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 335