PARTI RAMAR, 5 st varav en med spegelglas. 1800/1900-tal.

11776. PARTI RAMAR, 5 st varav en med spegelglas. 1800/1900-tal.

Höjd 46 - 76,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 - 76,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 381