FAT, Olof Ahlberg, tenn, Schreuder & Ohlsson, 1937.

117769. FAT, Olof Ahlberg, tenn, Schreuder & Ohlsson, 1937.

Stämplat: "gjutet tenn", Schreuder & Ohlsson, O. Ahlbergberg samt årsstämpel L8.
Diameter 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 37 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 620