BOKSKÅP, Teak, Nils Jonsson, Troeds.

117767. BOKSKÅP, Teak, Nils Jonsson, Troeds.

Modell Domi Monte.
Höjd 191 cm.
Glasad överdel med hyllplan.
Nedre del med 4 st lådor samt skåpslucka.

Smärre bruksslitage/smärre repor/slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell Domi Monte.
Höjd 191 cm.
Glasad överdel med hyllplan.

Antal besök: 3 516