EDUARD WIIRALT (1898 - 1954). Etsning, signerad i stenen. numrerad 51/75.

117755. EDUARD WIIRALT (1898 - 1954). Etsning, signerad i stenen. numrerad 51/75.

"Puulöike sünd", 14 x 10 cm.

ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Puulöike sünd", 14 x 10 cm.

ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 856