UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.
117743. UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

Furu. Skuret krön med blomsterdekor. Längd 175 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 495