Slagbord 1700-1800-tal.

Slagbord 1700-1800-tal.
117704. Slagbord 1700-1800-tal.

Ek med äldre röd målning/ dkorerad fris i svart/blått/vitt.

Naturligt slitage.En grind med bräckage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 873