RADIO, Beomaster 900, Bang & Olufsen. Danmark, 1900-talets andra hälft.

117660. RADIO, Beomaster 900, Bang & Olufsen. Danmark, 1900-talets andra hälft.

Teakfanér
Bredd: 44 cm, höjd: 14 cm, djup:21 cm.

Slitage. Ytliga repor i faneren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teakfanér

Antal besök: 15 513