PRYDNADSTALLRIKAR, Rörstrand, målade av A Rothstin, 1888.

117648. PRYDNADSTALLRIKAR, Rörstrand, målade av A Rothstin, 1888.

Diameter 35 cm.
Monterade med upphäng för vägg.
Djupstämplade Rörstrand
Målningar signerade A.v Rothstin 1888.

Slitage. Missfärgningar, nagg och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 35 cm.
Djupstämplade Rörstrand

Antal besök: 1 624